| lovepiink a întrebat:

La Mortal Kombat 4 cum pot sa lupt cu magii? Si cum pot sa fiu Goro?

3 răspunsuri:
| iauru a răspuns:

Intra pe google si scrie mortal kombat 4 cheats si o sa te prinzi tu

| Comin_Natzia_Lui_1990 a răspuns:

Uite urmatorul clip, tot ce vrei a stii despre Mortal Kombat 4 e aici :
http://www.youtube.com/watch?v=YhFFjxPSJC4

| costin7 a răspuns:

Nu stiu ce-s aia magi dar pe goro il poti face asa: dai la arcade si apoi iti arata prsonajele care sa le alegi. jos de tot scrie: random; group si hidenn. dai pe hidenn space(block) si ti apasat continuu, timp in care, te duci la shinnok si cand ai ajuns la shinnok, apesi pe h.(fast)