| anonim_4396 a întrebat:

La multi ani TPU! Un 2013 fericit! Cum as putea sa ma impac cu iubita mea? S-a suparat pe mind dupa petrecerea de anul nou, dar nu stiu de ce. Mentionez ca nu am baut, doar 3 tigari. Plz help!

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate te-ai dat la alta.

| Striker14 a răspuns (pentru darrio2007):

Eu nu cred, mi-as fi amintit

| darrio2007 a răspuns (pentru Striker14):

E clar. Daca te gandesti la amintiri. Ceva ai facut de nu i-a convenit ei.Intreab-o care este motivul.

| unknownn a răspuns:

"nu am baut, doar 3 tigari"
Asta e motivul frate, cum sa bei tigari straight face?

| Striker14 a răspuns (pentru unknownn):

Acum scriu de pe telefon, nu e usor sa scrii corect de pe telefon

| Striker14 a răspuns (pentru unknownn):

Scriu de pe telefon

| valentingb a răspuns:

Si ea nu e de acord ca fumezi?
Pai cel mai simplu ar fi sa o alinti si sa o intrebi de ce suparata.

| liceu a răspuns:

Poate nu ai bagat-o atata in seama. so fi simtit singura. cereti scuze.

| Mareacluj a răspuns:

Eu spun sa vb.cu ea, sa o intrebi de ce s-a suparat. numai ea iti poate spune motivul, noi nu stim ce a deranjat-o pe ea. Cat timp tu nu poti identifica motivul, nu ai de ce sa iti ceri scuze, ca nu stii cu ce i-ai gresit, si ar fi ridicol. Daca iti spune motivul, vezi daca e intemeiat, si daca crezi ca ai gresit, cere-i scuze. Daca nu iti spune motivul, asta inseamna ca vrea sa te dea la o parte asa finut. Insa trebuie sa comunici cu ea. Nu uita ca problemele unei relatii in mare parte se rezolva prin comunicare. Pe de alta parte, poate e doar impresia ta ca s-a suparat pe tine. Poate era foarte obosita dupa petrecere sau poate s-a suparat dar dintr-un motiv care nu te priveste. Cat timp nu discuti cu ea, nu ai de unde sti.bafta!

| TheCrisLv20 a răspuns:

Ati facut sex dupa aia daca nu acesta e motivul dar daca da nu stiu