| MerishorLoveGirl a întrebat:

La munte sau la mare?
Voi ce ati alege?
Funda cel mai frumos raspuns ^_^

Răspuns Câştigător
| dobrev a răspuns:

Fiecare au multe avantaje,de exemplu marea:este frumos la mare deoarece este apa poti sa inoti poti sa stai la lumina soarelui,bine nu pot sa descriu in cuvinte fericirea pe care o simt atunci cand merg la mare iar la munte :este aer curat,este o locatie unica si frumoasa,este magnific intr-un cuvant,daca m-ai pune sa aleg intre mare si munte as alege desigur marea, ti-o recomand si tie, pup

13 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Acasa.

| Izaaaaq a răspuns:

La mare. La mare e cald,e soare, innoti si e frumoasa vremea, mergi la cumparaturi.etc happy
Pe cand la munte e frig si te plictisesti.
Eu cred ca la mare e cel mai bine.Acum e decizia ta daca vrei sa mergi la mare sau la munte. Sper ca te am ajutat, papa :*

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

La mare.Caldura,soare,valuri.Mult mai bine asa decat sa te plimbi prin munti si sa cazi mereu cand vrei sa te urci pe unul.Si am auzit ca a si nins in unele zone de munte.Doar gandeste-te ce bronz auriu o sa ai.Baieti frumosi.O sa te plimbi pe malul marii intre scoici, pe nisipul fierbinte.O sa inoti printre pestii viu colorat.Suna bine, nu?

| PotHed a răspuns:

Munte =] I'm a snow man xD

| Pinguuuin01 a răspuns:

Eu as alege marea deoarece numai vara poti sa mergi sa inoti caci in rest e frig iar la munte poti merge in orice anotimpwinking...

| Gabriela343 a răspuns:

Mie imi plac ambele varinte, fiecare au cate un avantajwinking

| Flafster a răspuns:

Ai grija pe cine iei cu tine si e posibilitatea sa fie perfect in ambele locuri.

| ayddyshhmee a răspuns:

Eu prefer marea. love strucklove struck

| ayddyshhmee a răspuns:

Eu prefer marea. Dar si la munte e frumos. Acu` depinde si cu cine te duci.

| LiGhT015 a răspuns:

Vreau nespus de mult la mare! Nu am fost deja de 3 ani.Imi place sa admir marea,mai ales valurile big grin, de asemenea pot juca si volei de plaja, sa ma distrez etc.Nu am fost niciodata la munte dar vreau sa merg si acolo, totusi prefer mai mult marea.La soare big grin

| marius031 a răspuns:

La mare e mai frumos ca e vara si e cald

| mymy_3187 a răspuns:

In aceasta perioada eu sincer as alege la mare...sa stau in apa sarata sa ma bronzez sa simt nisipul fierbinte sa ma distrez si apoi sa-mi amintesc cat de frumos a fost si sa-mi fac aceleasi planuri si pentru anul viitorbig grinbig grin

| diana97473 a răspuns:

Parerea mea ii, la mare, ii mult mai misto decat la munte. funda?