| annda a întrebat:

La narghilea tragi in piept fumul?

Răspuns Câştigător
| Crisu_8081 a răspuns:

Eu asa fac.Nu ma deranjeaza, desi unii prieteni nu reusesc sa faca asta fara sa se innecelaughing

6 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Putin acolo s-ar putea duce in piept, dar narghileaua se pufaie usor si lenes, te joci cu fumul, e o metoda de relaxare, te bucuri de aroma happy e foarte important sa cureti furtunul de funingine si sa pastrezi distanta intre carbuni si tutun, altfel iti faci gatul ca un cos de fum, plin de cenusa. Gaurile sa fie mici dar cat sa iasa fum. La mine cand spal furtunul curge cam multa cenusa, deci clar am gresit cu gaurile si distanta. Pe narghilele.ro mai gasesti ceva info. Aveau si forum.

| bogdand a răspuns:

Dupa cum vezi depinde pe cine intrebi!
Eu am fost in Arabia Saudita si acolo nu tragean in piept, in schimb in Dubai si in Turcia ma sfatuiau sa trag in piept.
Sfatul meu este sa nu tragi in piept ca asa mai scapi de efectele daunatoare ale fumului. Oricum nu pierzi nimic daca nu tragi in piept pentru ca la narghilea farmecul este aroma si cantitatea de fum pe care le simti in gura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, il ''tragi in piept'' si el se lasa pacalit. laughing)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca nu se trage in piept, se pufaie, exact ca si la trabuc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca nu se trage in piept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, fumul se trage in piept, dar poti sa nu-l tragi, nu este o lege...cristacheceliute nu e normal sa ai cenusa pe furtun, nu are legatura cu gaurile pe care le faci tu, ci cu cele din creuzet...