| MissAvocado a întrebat:

La reksio si capitanul nemo... care este codul de schimbare a datei ca sa ajunc acasa... daca dati codul bun de triunghiuri dau funita :*:* help

15 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Tocmai am pus un videoclip pe youtube cu codul. Il gasesti pe
http://www.youtube.com/watch?v=twIH_VXP6uI

Succes!

| ralubruneta a răspuns:

Nu stiutu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot si eu sa trec de america ca am ajuns in vestul salbatic si nu stiu cum sa trec ce trebuie sa fac imi tot zice sa scutur pomul da nu stiu care pom ca e doar un cactus va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as dori codul de la reksio si capitanul nemo ca nu mai am revista daca ma puteti ajuta id meu este madaivascu@yahoo.com
multumesc anticipat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti care a trcut de al cu mumiile caeu nu pot sa le fac si cum a trecut? dau fundita contactati-ma la id anamariaprofir@yahoo.com azi daca e posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net la reksio si capitanul nemo si dai pe videoclipul care iti trebuie ca ieu asa am reusit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nueste cod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu! Dar imi spui si mie in ce ordine trebuie puse bucatile de hartie sa gasesti MU.
Sau trimite-mi poza din cartea reksio si capitanul nemo(dac-o ai)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema,zi-mi care e cantecul de la shangrila
Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/MsEmitza#p/u/8/6y6Aet4BoGk pentru cine nu stie la america.
Uite aici ai videoul cu codul de la MU:http://www.youtube.com/user/MsEmitza#p/u/1/u6P7AfIPe6M

| koji567 a răspuns:

Chiar nu stiu.Eu n-am ajuns pana acolo.

| koji567 a răspuns:

Codul e in jurnal.

| valyblackboy a răspuns:

Nu stiu pentru ca n-am reksio si capitanul nemo.scz

| flori21 a răspuns:

Sa ma ajute si pe mine cineva in egipt!