| ANAHsneaman a întrebat:

La scoala organizam o tombola si am tras la sort cui sa cumparam cadouri de craciun. Mia mia picat un baiat. C e sa ii iau? Idei? Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| pinky_2278 a răspuns:

Buna Ana.eu cred ca daca i-ai lua un parfum de la avon ar fi un cadou draguthappy.Ai putea de exemplu sa il intreb discret ce si ar dori da vezi sa fii si tu mai nepasatoare.sa nu si dea seama sau ai pune pe cel mai bun prieten al lui sa l intrebebig grin.Primesc fundabig grin?

1 răspuns:
| TaNaNaNaNa a răspuns:

Poti sa-i cumperi ceva specific Craciunului pe care sa-l aibe amintire,cum ar fi bibelouri (un om de zapada,un mos craciun,un bradut, ingeras, etc.)