| andreipetresu a întrebat:

La vara voi face o excursie prin mai multe orase din Europa si inca nu m-am hotarat. Ce locatii sa aleg ( sa mentionati si obiective turistice, locuri unde poti dormi etc. )?
Dau funda + like

Răspuns Câştigător
| dianaandra1467 a răspuns:

Franța - Turnul Eiffel, Catedrala Notre-Damm, Place de la Concorde, Centrul National de Arta Pompidou
, Muzeul Luvru. Aceastea toate sunt în Paris. happy
Spania : Las Muralles, Puente Romano, Cruces de Mayo
, Turnul Zuda.

Italia : Pantheonul, Castelul Sant Angelo, Sfântul Scaun, Fântâna Dorințelor, Arcul Păcii. Astea-s la Miano și la Roma. Locuri de dormit nu știu. SUCCES

5 răspunsuri:
| andrey663 a răspuns:

In Italia poti merge la turnul din Pisa.La venezia unde poti merge cu condola.La milano.Pe langa e un lac(Como) unde au case oameni celebri(George Clooney).La Milano mai este si un parc de distractii(Gardaland).

| Cristian0eTc a răspuns:

In capitala Cehiei
Franta-Paris
Spania-Barcelona sau Madrid
Londra (e extrem de super am fost o data :)
Funda?
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| DV a răspuns:

In Franta turnul Efel
in Spania Barcelona

| Lolypup a răspuns:

Pai misto e sa te duci la Paris disney land Paris, niciodata nu esti prea tanar pentru a te duce acolo!

| Unidev a răspuns:

Italia - Venetia/Roma/Zagarolo
locuri de dormit nu prea stiu

Franta - Turnul Effel/Pizza( sau cum se mai numeste ( stiti turnul ala putin rasturnat?))

Spania - Barcelona

etc.