| cosmin986522 a întrebat:

La vara vreau sa ma duc la sala( am mai facut sala acum 1 an cand aveam 16 ani) dar problema e ca nu prea am forta sad. 1. Vreau sa stiu ce suplimente sunt bune sa-mi maresc forta si 2. Pentru rezistenta la alergare si viteza ce trebuie sa iau?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MrCernea a răspuns:

Sincer daca vrei sa te umflii frate ia animal pack e 150 ron 40 de plicuri pastile (intr-un plic 13 pastile ) dar ce iti recomand e sa o iei fara nimic. trage frate fara nimic.iti dau un exp am fost la sala am bagat un plic in mine eram bomba se cunoaste ca te umflii imediat eu mai slab fiind imi placea ce era pe minelaughingdar unu de langa mine slab tragea la bara cu 20 cu 20 = 40 kg ba nene cand l am vazut pe pusti mai slab ca mine si ce tragea de fiarele alea.am zis clar e mai bine fara. asta daca vrei forta.in final o vei avea cu siguranta.don t rush! bafta!