| Georgy78 a întrebat:

Locuri sau zone de vizitat la munte in perioada dintre Craciun si Revelion pentru doua zile? ce ati recomanda? multumesc anticipat ❤

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Stațiunea Muntele Băişorii(1500m),complexul de ski Buscat(1600m) şi vârful Muntele Mare(1886m). Iarna dacă e zăpadă e şi mai fain ca ca vara.

| halogen001 a răspuns:

In pandemie, cu cat vizitezi mai multe locuri iti cresc sansele sa te imbolnavesti.

| Georgy78 explică (pentru halogen001):

Nu cred ca am intrebat daca ma imbolnavesc sau nu rolling on the floor)

| halogen001 a răspuns:

Deci trebuie vizitata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piatra Craiului