| andrei099686086 a întrebat:

Luni as vrea sa merg la o partida de pescuit pe o balta privata.Problema e ca este mult caras si majoritatea este mai mic ca palma.Cum as putea prinde exemplare mai mari de caras.Mentionez ca am prins caras cat palma la 2 boabe de porumb de borcan.

Răspuns Câştigător
| 8andrei a răspuns:

Mamliga/paine cu ou, paine, rame, viermi, tot ce-i poate atrage. Da un search pe gogul la momeli pentru Caras si sigur gasesti forumuri etc.
PS: Funda daca ti-a fost de folos raspunsul!

Fir intins!

3 răspunsuri:
| 8andrei a răspuns:

Arunci undita/lanseta cu momeala mai mare ca sa nu le incapa in gura alora micilaughing. Probabil vor atrage palmasii dar cu rabdare va veni si mama palmasilor happy.
Fir intins!

| anonimXD23434 a răspuns:

Da adancimea ceva mai mare si pune altfel de momeala rame sau viermi ceva.