| simplu36712541 a întrebat:

M-a blocat pe 30 de zile sa nu mai trimit friends requesturi pe facebook. Si am trimit numai o singura cerere de prietenie. De ce mi lau blocat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt blocata tot pe 30 de zile, la fel ca tine.Este din cauza ca un prieten caruia i-ai trimis cerere ti-a respins-o sau ca ai dat prea multe cereri de prietenie intr-o zi tongue

| xBiiaM a răspuns:

Nu se poate daca ai dat numai o cerere. Daca ai dat mai mult de 10-15 cereri iti blocheaza pentru 30 zile, si eu am aceiasi problema acum happy. Asta e...

| omulvesel a răspuns:

Poi si mie mi s-a intamplat la fel... nu stiu dc dar dupa 30 zile a mers ceva tim norm si iar a inceput? cred ca din cauza prea multor invitatii sau? nu stiu