| anonim_4396 a întrebat:

M-am îmbătat de la 4 pahare de vin în 5 minute.E mult? Am băut la un prieten și după ce le-am băut am plecat imediat acasă și am căzut de pe bicicletă. E abia a doua beție, dacă pot să îi zic așa.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti incepator in domeniul ăsta.

| Liviu a răspuns:

Ai grija la masini, daca zgarii la unu masina, s-ar cam putea sa te trezesti si batut si cu bicicleta colac in juru gatului big grin nu de alta, dar mai bine vi pieton decat cu bicla laughing

| Adry05 a răspuns:

Pai daca ai baut 4 pahare in 5 minute (daca am inteles bine ) cred si eu ca te-ai imbatat.

| DeyCj a răspuns:

Da, e mult dară. Alcoolul cu ciclismul n-au ce căuta împreună veci.Și eu mai ling câte o bere două-6 de mă trosnesc bine dar veci nu viu pe biță, și da, am experiență cu bița că sunt pasionat de cicloturism și fotografie big grin.

| Țoglă a răspuns:

Nu e sănătos să bei alcool ca pe apă. Se bea încet și de plăcere, nu la întrecere.

| LupusDei1993 a răspuns:

Esti slab la alcool, sugerez sa renunti permanent la alcool