| pithicot a întrebat:

M`am plictisit... Ce as putea face sa imi treaca plictiseala?big grinthinking

5 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

La naibaaaaaaaaaaaaaaaa! e a 98. 654. 231 oara cand vad intrebarea asta! ce naiba, nu te poti uita la celelalte 98. 654. 230 intrebari sa vezi ce raspunsuri au? pe bune acum, uita-te la un film habar n-am, plimba-te p-afara, fa ce vrei doar nu mai pune intrebari din astea ca devine enervant rau de tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.:

- Sa citesti p revista, carte etc.

- Sa pictezi ceva

- Sa asculti muzica

- Sa te uiti la televizor

- Sa te joci cu animalul de casa ( daca ai )

- Sa mai stai pe net, messenger etc.

- Poti chema o prietena.

- Sa confectionezi ceva ( asta daca iti place )

Si...multe alte chestii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste un tip singur, si 'experimentand' iti va trece sigur plictiseala
sau poti doar sa iti gasesti un hobby precum muzica filme shopping

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drace, toti v-ati plictisit azi. Iesi cu bicicleta sau cu rolele, fa miscare, nu sta in casa sa te plictisesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma si eu m-am plictyyyy tare rau de tot