| MysticWayz a întrebat:

M-am uitat mai demult la un film cu o femeia maritata care trebuia sa nasca, si sotul ei o insela cu una. Dupa un timp sotia a nascut un copil si nu mai tin minte ce s-a intamplat cu ea, a innebunit sau nu stiu ce a patit ca deci bebelusul ei avea o papusa ( bebelus ) si a vrut sa ingroape papusa ( cred ) dar pana la urma a ingropat bebelusul! Cum se cheama acest film?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

First Born-Întâiul născut http://www.youtube.com/watch?v=1e9E83op_dc

2 răspunsuri:
| ioana445 a răspuns:

Este un film foarte interesant.Si eu m-am uitat. Sfarsitul m-a socat putin, mai ales cand a doua zii sotul ei a intrebat unde e copilul? Desi cand a ingropat s-a vazut clar ca ingroapa papusa.Sotul ei era un om de afaceri s-au asa ceva, nu? La mijlocul filmului a aflat ca este bolnava si i-a cazut parul si apoi s-a tuns scurt de tot? De filmul asta vorbesti? Am stiut cum se numeste dar am uitat, daca imi amintesc revin, ok?

| ioana445 a răspuns:

Buna am revenit, am cautat si am cautat si i-am intrebat parintii si cum spuneam o sa revin. Dar vad ca cineva mi-a luat-o inainte. Filmul se numeste intaiul nascut pe numle original first born.Cauta pe youtbe :first born partea 1 si dai pe primul rezultat
si iti da inceputul filmului, apoi dai in continuare partea 2 si mai departe. Sper sa-ti placa filmul ca prima data cand l-ai vazut. Ceeeeaaaaaaaauuuuuu! pupici!