| Daniel9988 a întrebat:

Ma intereseaza un fotograf bun pentru. o sedinta foto cu ocazia aniversarii de cand ne-am cunoscut.Sa fie din Iasi.Sugestii? Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde cit esti dispus sa platesti. As putea sa te pun in legatura cu Bogdan Terente sau Sandulescu, eventual Radu Afloarei. Doar ca s-ar putea ca tu sa te astepti sa ii platesti cu un zero mai putin decat lucreaza ei de obicei...

| Daniel9988 explică (pentru GabiDumitrescu):

Hai sa fim seriosi, cat poate costa? Ma interesa doar numele, ma descurc de acum.Ms.

2 răspunsuri:
| naviju a răspuns:

Eduard Florentin pe Facebook! happy