| Bad2Fast a întrebat:

M-am gandit anul acesta daca o sa fiu liber vreau sa ma duc singur sa ma distrez si am decis sa aleg o croazieră de revelion ceva sfaturi? Păreri? Va mulțumesc pentru atenție astept răspunsuri.

Răspuns Câştigător
| AndreeaG09 a răspuns:

Buna,iti recomand sa cauti pe aventureacu.ro,acolo găsești vacante si croaziere la pret bun.eu de acolo imi achiziționez vacantele. Recomand Maldive, India, Brazilia, Insulele Canare, Emiratele Arabe, Asia.

| Bad2Fast explică (pentru AndreeaG09):

Mersi am ales deja robintur... O agenție foarte bună de turism oricum acum ma uit si acolo o zi faina ciao

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Eu nu-s adepta genului asta de petrecere de sarbatori scumpe in locuri smechere, dar fiecare se distreaza cum simte