| mocanumiruna13 a întrebat:

Ma plictisesc foarte repede as vrea cateva idei pe care sa le fac in timpul liber va rog

Răspuns Câştigător
| ShadowOnMyRainbow a răspuns:

Iesi cu prietenii des, cunoaste noi oameni pe net, citeste, asculta muzica, canta, deseneaza, invata ceva nou cum ar fi sa gatesti ceva ce iti place.Mergi pe dealuri sau la plimbari.Si nu fa un singur lucru ca sa nu te plictisesti de el imediat.Fa putin din aia, putin din alta.

1 răspuns:
| CaLyStuu a răspuns:

Sa iti faci un blog, sa vii vlogger, sa filmezi gameplay, sa ai o relatie cu un baiatwinking