| GeorgianaGyaMaria a întrebat:

Ma plictisesc foarte tare si nu stiu ce sa fac...va rog dati`mi niste idei:*

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Buna,incearca sa te joci ceva online, citeste o carte, uitate la poze amuzante, sau la niste chestii utile pe youtube, succes.

| GeorgianaGyaMaria explică (pentru Brâncuşi):

PAi imi poti spune un site de jocuri online?

| Brâncuşi a răspuns (pentru GeorgianaGyaMaria):

Miniclip,pentru fete si baieti mai mici sau y8.com,succes,si mersi pentru funda.

6 răspunsuri:
| ℓDℓ a răspuns:

Hai ne plictisim impreuna...
waiting

| GeorgianaGyaMaria explică (pentru ℓDℓ):

Da`mi id`ul tau:* si vorbim... poate ne mai trece din plictiseala:*

| ℓDℓ a răspuns (pentru GeorgianaGyaMaria):

Diana.liliana_ld

daca mai esti!

| amo7 a răspuns:

Depinde..iesi in parc cu prietenele/prietenii la un suc o inghetata..sau 2 happy gasesti vara ce sa faci..la strand sau pur si simplu citesti o carte care iti place tie, ori iesi la agatat smug, sau daca iti place incearca sa faci o prajitura :p