| dianakid123 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu niste idei de a face bani pe net?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Video... editing. Poti edita videoclipuri si poti face bani din asta, daca te pricepi la programe precum Adobe AE, Adobe Premiere, Sony Vegas, etc.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar pentru copilasi, nu sunt solutii sa faci bani pe net.
Exista site-uri profesionale care platesc bine, dar trebuie sa ai minim 18 ani implibiti si sa fii programator profesionist.

| dianakid123 explică (pentru Violleta2022):

Am 23 de ani și as vrea să mai fac niște bănuți pe lângă salariul meu care e mic

| Violleta2022 a răspuns (pentru dianakid123):

Si ce calificari ai?
Esti bun la programare IT?
Ca-ti poti face cont pe www.freelancer.com sau upwork.com si poti lua proiecte platite foarte bine.

| PainTech a răspuns:

Întrebarea asta a mai fost de 30 de ori.
Ce ști să faci?