| fuckThisLife a întrebat:

Ma probleme cu pc-ul.de fapt o problema, lcand incerc sa-l aprind mi se stinge si tot asa 2-3 sau chiar 4 ore si nu inteleg de ce, dupa ce il aprind nu mai am nici o problema, dar pana atunci fac spumelaughing cand dau sa-l aprind se face albastru ca si cand ar merge si se opreste si ramane asa, dupa trebuie sa-l inchid sau sa-l scot din priza ca sa pot sa-l aprind iar ce credeti ca ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| nicolestyles a răspuns:

Din cauza temperaturii trebuie sa fie macar 18grade asa am auzitbig grin...

| fuckThisLife explică (pentru nicolestyles):

La asta ma gandeam si eulaughing)am cald da nu tot timpuhee hee

| nicolestyles a răspuns (pentru fuckThisLife):

Asta e problema am intrebat-o pe profa de info laughing). deci dai funda aia azi?laughingbig grin

| fuckThisLife explică (pentru nicolestyles):

Funda ti-am dat, ca te-ai informat la profalaughingda tot cu pc=ul stricat ramantongue
akim l-am schimbatlaughing

| nicolestyles a răspuns (pentru fuckThisLife):

Multumesc!
dar pentru informatia ta m-am informat dupa ce am raspuns special pentru tinelaughing
asa ca apreciaza gestuwinking big grin

14 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Bsod
ecranul ala albastru cu mult scris alb
ai probleme cu ram-ul sau cu hdd-ul

| fuckThisLife explică (pentru eandopuncttk):

Nu e vb de ecranhee heeci de pc...are un led ceva mai mare si cand se aprinde trebuie sa fie albastru, dar cand se face se stinge.adica ledu ramane aprins dar pc-ul nu functioneazalaughingrar se aprinde

| eandopuncttk a răspuns (pentru fuckThisLife):

Atunci ai probleme cu placa de baza.

| fuckThisLife explică (pentru eandopuncttk):

Si daca am probleme cu placa de baza il mai repar sau il arunc pe geam?laughing cati bani am bagat in el imi luam altu

| eandopuncttk a răspuns (pentru fuckThisLife):

Alta placa happy

| fuckThisLife explică (pentru eandopuncttk):

Si cat mai face si aia?laughing

| eandopuncttk a răspuns (pentru fuckThisLife):

De la 150 de RON pana la. mult happy

| eucumine010 a răspuns:

Probleme cu niste drivere sau ai vreun virus.

| missClumsy a răspuns:

Reinstaleaza windows

| maliii a răspuns:

Windowsul incearca sa l schimbi k asa am patit si euwinking