| Patrick_7692 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva?
As vrea sa i-mi spune-ti niste servere private de Metin2 romanesti si sa nu i-mi trebuiasca hamachi.
Accept orice server romanesc si fara hamachi.
Multumesc...

Răspuns Câştigător
| Yuuki_5557 a răspuns:

Metin2fun

8 răspunsuri:
| Agradável a răspuns:

Empire mt2.euwinking e italian serveru dar, 80 85% numai romani laughing

| ReaPer_6576 a răspuns:

Mondial mt2(este sv francez dar toti sunt romani)
RomaniaMt2
FreezeTimeMt2
GroveMt2
etc...sunt multe
scrie pe google Private Server Mt2 Romanian si gasesti
Funda?

| geo1200 a răspuns:

Salut si eu caut de cava timp am postat si o intrebare dar romanesti stiu doar doua metinuri metin2gx care e dechis singup pe sv 3 si tim la care a inchis singupu-l big grin

| geo1200 a răspuns:

Metin2fun e inchis de ceva vremebig grin

| Patrick_7692 explică:

De unde descarc metin2 fun?

| Patrick_7692 explică:

Nu dau funda ca sunt nou si nu cred ca am si nici nu stiu cei aia