| llleo a întrebat:

Mă uit în tavan ore-n șir. Și mă tot gândesc. Ce-aș putea face, oameni buni?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cumpara niste var si zugraveste-l.

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Culcă-te că este târziu. Uită-te pe tavan și imaginează-ți că ești personajul principal al unei povești, după adormi ușor și continui povestea în vis. Alta idee nu am, eu m-am deconectatwinking.

| TomyBrave2019 a răspuns:

Ia-ți o iubită! laughing
Dacă nu măcar un câine laughing

| llleo explică (pentru TomyBrave2019):

Nu asta e problema, Tomiță. Am pus întrebarea asta din cauza plictiselii. Hai să nu gândim mai mult de-atât. Spor.

| TomyBrave2019 a răspuns (pentru llleo):

laughing mi-am dat seama

| KaanNoah a răspuns:

Sunt atatea video-uri si informatii pe internet despre chestia astalaughing Poti merge la sala, sa iesi in oras, sa citesti ceva, sau sa te relaxezi.

| yonutu555 a răspuns:

Sex normal, un oral ceva daca are cine sa iti faca nu ai cum sa nu fi multumit nu are cum sa nu iti placa, altceva ar fi omegle video chat free cu straini, nu place dai pe urmatoru, fete baieti.