| Cristina788 a întrebat:

Mă uit la vapoare pe internet și mă emoționez când aud motorul navei și sunetul împreună cu valurile mării mă relaxează mult.
De vreo 2 ani sunt obsedata.
Dacă o să mă plimb o săptămână cu un vapor o să-mi treacă sau o să fiu obsedată mai mult?
Când văd un vapor mă emoționez, mai este cineva ca mine?

Răspuns Câştigător
| rrobertt19 a răspuns:

Pe mine mă relaxează desfacerea coletelor și mă uit foarte mult pe YouTube la așa ceva.
P.S.: Știu că nu are legătură cu întrebarea ta dar am simțit nevoia sa scriu chestia asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru rrobertt19):

Te uiti si la cei care taie sapunuri? big grin

3 răspunsuri:
| Bruno92 a răspuns:

Trage un joint sa vezi relaxare și mai slăbește că de aia nu te baga nici un băiat în seamă lasă vapoarele.

| Anonima163333 a răspuns:

Plimba-te si o sa vezi.