| existential a întrebat:

Mai sunt studenti in campusurile universitare? M-a prins o nostalgie dupa studentie si as trece prin Kogalniceanu, Grozavesti, pe unde imi petreceam studentia happy
Ultima data cand am trecut, prin februarie, era cam pustiu. Cred ca 10% mai ramasesera la camin, restul probabil faceau doar cursuri online de acasa.
Acum ca s-au relaxat restrictiile, banuiesc ca se revine la prezenta fizica in facultati. Daca sunt studenti aici care stiu, m-as bucura sa comentati.
Multumesc happy

6 răspunsuri:
| Dragosdoar a răspuns:

Da,eu,stau in grozavesti.

| existential explică (pentru Dragosdoar):

Ce tare! Am stat acolo 3 ani. Cum mai este atmosfera? A revenit lumea in camine? Sunt deschise Filos, Lucky?

| Dragosdoar a răspuns (pentru existential):

Vai de mine 3 ani? Da cum ai rezistat aici? sunt mai mult studenti de anul 1, dar cei ce si-au ocupat loc in toamna, au ramas o mare parte din ei. Sunt mai putini ca de obicei, bineInteles ca s-a facut doar online anul asta. In ce camin ai stat?

| existential explică (pentru Dragosdoar):

Mie mi-a placut f mult. Conditiile nu sunt chiar asa rele... termopan, calorifere bune, liniste de obicei, camin mixt, regia aproape, carrefour happy
La inceput aveam vecini super ok cu care ma imprietenisem. Dar apoi unii au plecat si cu timpul am ajuns sa ma simt singur acolo.
A fost totusi o perioada la care ma gandesc cu drag.
Am stat in A.

| Dragosdoar a răspuns (pentru existential):

E aeru prea Imputin iarna de la termocentrala aia. Ma rog, poti veni oricand, sunt acolo
Eu stau In D, apropo

| existential explică (pentru Dragosdoar):

Cred ca o sa trec saptamana viitoare happy Daca nu ma iau cu altele si procrastinez.