| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Mâine deoarece este 5 octombrie ( este ziua Educatiei) se face scoala sau nu? Si daca se face se fac orele obișnuite sau se fac alte activitati?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aici ai toata informatia:
https://a1.ro/......03920.html

| dannyel86 a răspuns:

In structura anului scolar se mentioneaza "activitati specifice", adica ore practice si teoretice legate de Ziua Educatiei.

| Codrinn69 a răspuns:

Scoala se face, dar probabil veti avea si alte alte activitati.

| Numelecontuluinupoatefimodificat a răspuns:

Mi-a zis un prieten din Minister ca maine se face scoala si ca fiecare unitate de invatamant sa faca o serbare in cinstea Educatiei

| NumeleDeUtilizatorTrebuieSaNuDepas a răspuns:

Aoleu, daca nici de ziua educatiei nu facem educatie atunci cand