| Pikaciuuu a întrebat:

Maine dorm la mine doua fete happy ce putem sa facem?:S Vreau multe ideibig grin FUNDAApuppy dog eyes

5 răspunsuri:
| AlexiaClaudia a răspuns:

Eu m-as uita la un film...stiu si eu de exemplu o comedie sau nu stiu un film de groaza, in mod sigur as comanda pizza, as pune muzica si as face un concurs cu cel mai funny mod de a dansa, as face poze, as face impreuna cu prietenele clatite sau fursecuri asa ca sa fie mai amuzant, o bataie cu perne, concurs cu cea mai amuzanta invitata, puteti sa va adunati intr-un "cerc al prieteniei" si sa faceti ceva interesant si sa deschideti putin capitolul "boyfriend"
O alta activitate care le-ar putea face placere prietenelor tale, dar indicata doar daca ele raman la tine peste noapte, este o sesiune de makeover. Cere-le sa-si aduca produsele cosmetice, periile de par si ondulatoarele si pregatiti-va sa va rasfatati ca la salon. Pentru ca distractia sa fie completa, dupa ce transformarile sunt complete, o sesiune foto e tot ce mai ramane pentru ca aceasta petrecere sa fie o amintire frumoasa si amuzanta.

Evident, nici o intalnire intre prietene nu este lipsita de barfe si carcoteli, asa ca nici petrecerea in pijamale n-ar trebui sa faca exceptie. Adevar sau provocare e unul dintre cele mai populare jocuri la asemenea intalniri si confesiunile abunda odata ce intrebarile sunt puse.

| iloveusa a răspuns:

Deci cand vin fetele la mine ne uitam la un film si dupa aia jocam monopoly sau povestim pana pe la 3 noapteahappy
Daca ai un frate ii poti face farse, de ex aduni cam 10 ceasuri desteptatoare si la ascunzi in camera lui, fiecare cu alarma fixata la 5 min dupa celalalt(pune cam de la 2; 00 AM)
Dati concurs pe jocuri pe net(noi dam concurs la jocuri cu sue )sau jucati conquiztador in echipa(adica una joaca, dar celelalte, daca stiu, zic raspunsul corect)
Mancati pana explodati
Va jucati pe wii.ps 3/xbox daca ai
Iti dau un sfat, uitati-va pe vplay la fenomene stranii,(e pe discovery vineri seara de la 22:00, dar il gasesti si pe net).P.S. Trebuie neaparat sa te uiti, din pacate nu iti pot da linkul pentru ca TPU nu ma lasa, dar o sa gasesti tu episoadele
Va spuneti glume sau faze tari de la scoala si radeti cu lacrimi)
Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| Kramerwalt a răspuns:

Daca au nevit la tine sa doarma, banuiesc ca ar trebui sa dormiti.Nu,glumesc puteti face multe nu te mai gandii la viitor lasa-l sa vina.Ideile venite pe moment sunt geniale cand vrei sa te distrezi.

| bloonduta a răspuns:

Uite aici cateva idei:
-va faceti unghiile
-va faceti parul
-va machiati
-va uitati la niste filme
-ascultati muzica
-dansati
-spuneti glume
-cantati
-schimbati impresii despre filme,cantareti, actori, filme, intamplari de la scoala, profesori etc.
-bataie cu perne big grin
-faceti poze etc.
Sper din tot sufletul ca te-am putut ajuta! Distractie placuta!

| MaryLove a răspuns:

Pai puteti aculta muzica, juca niste carti, dansa laughing sau sa va uitati la un serial/film (de ex: Pretty Little Liars)