| wizopo2 a întrebat:

Maine e obligatoriu sa mergem la scoala? Se trec absente sau nu daca nu venim?

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daca va zis sa veniti la scoala, du-te.Normal ca se pun absente.
De exemplu, in orasul meu maine nu se face scoala

| Chérrrie a răspuns:

La şcoala noastră ziua de luni se recuperează pe 26 mai. Dacă nu mergem, ni se trece absent pentru ziua de luni, adică 30 aprilie.
Aşa ne-a spus directoarea.
O zi frumoasă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa stii maine e sambata.

| Cherilyn a răspuns:

Ce bine ca eu plec in excursie laughing

| frikk a răspuns:

Mai bine dai foc si nu te mai duce DELOC rolling on the floor)))))))))

| cristiana1234 a răspuns:

Pai depinde... in unele scoli se face in altele nu se face scoala. pe voi va anuntat sau ai presupus? pe mine nu m-a anuntat nimeni asa ca nu ma duc si oricum daca imi pune absentaa mi-a motiveaza diriga din cauza ca nu ne-a anuntat ( oricum chiar daca ne anunta vorbeam toata clasa sa nu mearga s asa o mintim ca nu ne-a anuntat ) sper ca te-am ajutat

| Ahead a răspuns:

Din cate am inteles eu de pe la tv se zvoneste ca vor sa de-a liber.

| MoNyKa66 a răspuns:

Depinde eu nu merg, voi mergeti pentru ca aveti de recuperat.Noi nu avem nimic de genu.Dar cred ca se trec apsente pentru ca asta e scoala.Scuze daca nu iti convine laughing

| Cenusareasa09 a răspuns:

Eu stiu ca maine nu se fac ore, pentru ca se recupereaza pe parcurs. Deci maine e liber.

| pazzo a răspuns:

Nu
nu este obligatoriu

| werrw a răspuns:

Da se trec

| Macavei_Cristian_1999 a răspuns:

Dati Foc! Se recupereaza pe parcurs!