| anonim_4396 a întrebat:

Maine e ultima zi de vacanta... crying

Pe voi nu va enerveaza?

26 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine e o zi ca oricare alta. happy

| Meryem027 a răspuns:

Asta e, ce sa-i facem! Intr-un fel m-am plictisit si acasa. Eu am si examene in iunie, am capacitatea. happy Oricum, sa termin cu clasa a 8-a si toata vara petrec! Mult succes si ....hai,ca mai e putin! O sa treaca repede!

| wforweirdo a răspuns:

Într-un fel.

| mateiescul1800 a răspuns:

Ba da ma enerveaza ca e o prostie! (schoala) :X

| Băscuţă a răspuns:

Ba da. A trecut atât de repede încât se poate spune că a fost un weekend puţin mai lung. Nu vreau la şcoală!

| Roxana75 a răspuns:

Oarecumsad

| Jameson a răspuns:

Nu ma enerveaza, abia apuc sa inceapa scoala. :X

| Fetitsa123 a răspuns:

A trecut prea repedecrying( zici ca au fost doar cateva minute zilelestraight face

| alee012 a răspuns:

Ba da crying urasc sa ma duc la scoala.

| ViVi99 a răspuns:

Ba da...numai cand ma gandesc la teme grele si multe, teste, griji, ma iau fiorii si nervii

| millyca a răspuns:

S-au dus vremurile! Am scapat de scoala si daca ar fi sa ma refer doar la institutia in sine si la toate acele teme stupide nu imi pare deloc rau. Vedeti, sa nu va minta careva, luat pe caz general este mult mai bine la serviciu.

| wizopo2 a răspuns:

Pe langa teme multe, nervi si sters, mai trebuie si sa-i suport pe "extraordinarii" mei colegi de clasa... eh, ce sa-i faci asta e viata. Oricum vacanta a trecut prea repede, mai ales ultima saptamana

| 3l3nutza a răspuns:

Da e naspha rau crying cryingcryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru wizopo2):

Si tu ai colegi "extraordinari"? Credeam ca sunt singurul. xD

| JstGeorge a răspuns:

Ma enerveaza. cand intru in clasa, mirosul de creta alba ma invata tot ce am invatat. asta ma face un elev inteligent. cel mai bun din clasa mea ( sunt clasa 3 )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc ca mi-ai reamintit waiting ^_^' ....ba da ma enerveaza foarte tare!

| wizopo2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa-i faci asa sunt colegii din ziua de azi.

Răspuns utilizator avertizat
| Abcfunny a răspuns:

Eu mai am o saptamana ca am rubeolahappy

| beautifulkiss a răspuns:

Ba da, mai ales ca trebuie sa dau 3 teze, nu stiu cate teste, sa fiu ascultata, sa dau cele 2 examene...off, dar asta ehappyMacar ma voi bucura de ultima zi de vacanta.

| pwp a răspuns:

Mai degraba ma ingrozeste sad

| Joey95 a răspuns:

Eu abia astept sa`nceapa scoala, m-am plictisit acasastraight face

| eu4you a răspuns:

Nu ma enerveaza...nu credeam ca imi va fi dor de scoala, dar, s-a intamplat. Daca nu ar fi scoala m-as plictisi acasa.Ador faptul ca e singurul loc unde chiar fac ce vreau (cu o anumita masura, nu va faceti griji, nu sunt nebuna), adica, fac ce vreau in sensul ca pot sa vorbesc cat de urat vreau fara sa imi fac probleme ca ma poate auzi cineva cunoscutbig grin.Singurul lucru pe care il detest la scoala e profu' de mate.Nunumai ca urasc matematica dar mai am si un prof lunatic! Ahhhh....bine ca imi stricai bucuria! Acum numai la mate ma mai gandesc! Ai dreptate, scoala e groaznica!

| eu4you a răspuns (pentru SorryForPartyRocking):

Nu te lua de romana mea! X-(

| MrAngelus a răspuns:

Nu ma enerveaza deoarece ma voi intalni cu colegii + ca suntem cu o zi mai aproape de 1 iunie, adica vara!

| JustLikeMe a răspuns:

Absolut... mai ales ca peste 2 saptamani mai dam si teza la mate straight face