| Robert17x a întrebat:

Maine eu si cu coleg dormim la un prieten.Ce sa facem ca sa nu ne plictisim?

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Seriale,filme,sau puteți să dormiți. Youtube, jocuri,tv,tableta,radio, mobil, PlayStation dacă aveți, FIFA, spinnere, jocuri cu mingea dar cu grija.Succes!

| Crackman a răspuns:

Se x in grup, filme, aruncat cu pietre, jocuri, pe afara pe centura. Sunt multe

| raz0000001 a răspuns:

Hehe, știți voiwinking

| iDarkness a răspuns (pentru raz0000001):

Bine punctat?

| NCristian a răspuns:

Puteţi să vă jucați cărți, sau remi, sau pe PlayStation daca aveti, sau să căutați filme pe care nu le-ati văzut. Puteţi juca barba oarba, puteţi face multe chestii. Doar imaginatie va trebuie happy, spor!