| Anonim123455678 a întrebat:

Maine incepe scoala si eu am o caruta de teme si abia ma apuc de ele ce e de facut? crying

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Poti sa nu le faci deloc si suporti niste consecinte mai mult sau mai putin drastice.
Te apuci de ele cu toate motoarele pornite si in 3-4 ore le-ai terminat si scapi de griji!(eu asta ti-o propun!)
Le faci doar pe cele care sunt foarte stringente sau importante si pe restul le lasi in "coada de peste"!
Oricare varianta alegi, sper sa ai bafta si cat mai putine consecinte negative!

17 răspunsuri:
| Agradável a răspuns:

Daca ai stat toata vacanta... nu ai ce face decat sa stai toata noaptea sa scrii ( daca chiar iti doresti dar, daca profesorii sunt creduli merge sa bagi 2 3 minciuni, eu asa scapam tongue )

| AikkoxD a răspuns:

Mda am aceeasi problema. Eu stii ce fac? Da-le dracu de teme. Nu le-am facut in vacanta si ce rost are sa ma apuc acum de ele?
laughing Stii ce sa faci? Scrie ceva din teme, daca le scrii pe toate e foarte bine, dar daca nu apuci, scrie mare ca sa ocupi mult spatiu. Eu asa faclaughing

Mai bine lasa netul si apuca-te de scris ca nu ai timp!

| Muflă a răspuns:

Culcă-te. Nu și le face nimeni.

| Sabwy a răspuns:

Pai fa-le!

| ziz a răspuns:

Scriilaughing

| aaaaaaa1 a răspuns:

Fatilehappy

| Aℓida a răspuns:

Bafta la teme!

| angel4v3ryour a răspuns:

coolpai e bun ca te apuci.niciodata nu-i prea tarziuwinking

| andrada a răspuns:

Pai ce sa fie? vrei sa venim noi sa-ti scriem temele sau ce? si eu am o gramada de invatat pe maine de de azi dimineata numa asta fac... u ceai facut toata vacanta de abeia acum te apuci de teme?
Doamne fereste ce intrebari

| melyyy a răspuns:

Off...in primul rand nu trebuia sa le lasi pe ultima zi sad
Sfat: incepe cu temele mai lungi si mai grele ca seara o sa fii obosita sa le mai faciwinking

Multa Bafta! :X

| kire a răspuns:

Sa te apuci odata de ele!(eu vorbesc...)

| glamour a răspuns:

Inceputul e mai greu. Fa-ti curat pe birou, ia-ti cartile si caiete si pune-te pe treaba fara sa mai dai atentia altor lucruri.

| Andradaaaa a răspuns:

Ce poate fi de facut domanee sa ti le faci daca vrei daca nu; nu

| nicko a răspuns:

O sa reusesti paan maine, stai calma... oricum n-o sa te omoare nimeniwinking

| bd a răspuns:

Stai toata noaptea si fa-ti temele.

| Papusik_4304 a răspuns:

Bagati` in ea de scoalahee heelaughinghee hee nu faci nimic le zici la profy ca " a fost vacanta " si na`i avut timphee heehee heehee hee fundablushingsmugsmug?

| FanatiK a răspuns:

Ai caine? laughing
Sau cel putin un animal sa-ti manance temele...
Alta ideee!:Ii spui cai fost plecata la bunici toata vacanta! La mine mereu merge.Shi nu fac teme.majoritatea.big grin Da tot 9 si 10 iau :O lLoLl