| ForbiddenLove a întrebat:

Maine merg in excursie de doua zile cu clasa :-D. Ce sa iau cu mine?

7 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Un tricou niste sorti, gete o sapca mincare mobil iphone daca ai si desigur am uitat big grin un rucsac :X

| DianaAndra1 a răspuns:

Iti iei vreo 4 tricouri. daca e cald poate faceti si o baie cu apalaughing. 3 perechi de pantaloni, adidasi + niste papuci. 2 prosoape.sapun. un trening. o jacheta/geaca de vara. o bluza. costum de baie smug. un spray. ceva de rontait(dulce). bani. telefon+incarcator. cam atat. daca vrei laptop.depinde,nu stiu unde mergeti.
Distractie placuta! happy.

| mary a răspuns:

Pungi pentru vomitat... daca ti se face raaaaau...sunt importante :-&

| florinflorin14 a răspuns:

Nu-ti lua prea multe. si eu am fost recent i-ati niste sendviciuri, mancare, suc, apa, depinde si unde te duci ia ceva in care te simti comod bine

| Anonoim a răspuns:

Trusa de machiaj pentru cei care adorm devreme rolling on the floor

| A_5617 a răspuns:

Haine in care te simti comd/a.

Iei lucrurile in care te simti in largul tau.

| alexH a răspuns:

Pampersi. Doamne in ce era am ajuns. Daca am ajuns sa intrebam pe net cum sa ne imbracam sau ce sa luam la noi in excursii, numai e mult si o sa incepem sa ne uitam la tutoriale cum se trage apa la w. c.