| Kido0 a întrebat:

Maine plec in excursie la moldova. ce ziceti sa-mi iau la mine? sunt fata si stau pana duminika. funda

Răspuns Câştigător
| JustInCase_1628 a răspuns:

Un rucsac, incaltaminte comoda, 2-3 perechi de sosete de schimb, lenjerie intima, pijama, papuci de casa, haine de schimb (pantaloni, bluza groasa cu maneci lungi), mica trusa medicala (algocalmin, aspirina, dezinfectant, plasturi), pelerina de ploaie/umbrela, periuta si pasta de dinti, sapun,gel de dus, sampon, deodorant, prosop, hartie igienica, servetele umede, aparat de fotografiat, incarcator pentru telefon, apa, sandvisuri, fructe sau dulciuri pentru tren/autocar.

4 răspunsuri:
| Kido0 explică:

Vorbesc serios.nu stiu cum e pe acolo

| DimLight a răspuns:

Ce isi iau si restul fetelor, daca e excursie presupun ca nu esti singura fata de acolo.iar daca esti ...mai bine nu te mai duci laughing

| Birjaru a răspuns:

Ia-ti bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Ia-ti niste haine groase,deoarece este frig,o sticla cu apa plata sau minerala,niste bani de cheltuiala,o lamaie(daca ai rau de masina), machiaj(daca te machezi), telefonul mobil(daca este necesar).Si cam atat.
Pa.