| anonim_4396 a întrebat:

Merita un caine beagle la apartament?

Răspuns Câştigător
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Beagle sunt destul de activi. Daca il ti in apartament trebuie sa iesi cu el zilnic si nu doar pentru nevoi ci si pentru miscare.

3 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

"merita", "se merita" ce e cu cuvintele astea de copil infatil? ce sa merite? sa fie batut?

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Lasal ma ca e si el mic... abia s-a lovit cartea de romana de nasul lui si nu stie sa se exprime. Cat despre tine tinere ca il duci afara cand pleci tu la fotbal e ok dar trebuie sa stai cam o ora cu el pe afara sa il alergi.

| kristy10 a răspuns:

Nu e o problema iesitul cu el afara ca ma trezesc dimineata sa ma duc la fotbal