| pse2 a întrebat:

Mi-am bagat NOD32 la windows 7 si dupa ce l-am instalat imi mergea foarte greu calculatorul de parca ar avea memoria plina, pe urma am incercat sa-l dezinstalez din control panel si imi aparea "eroare fatala" si nu merge nicicum sa-l dezinstalez si merge greu calculatorul.

Răspuns Câştigător
| laur_6869 a răspuns:

Paii mai intai il stergi din folderul in care este plasat Si pe urma incerci sa il dezinstalezi sau Intri in antivirus sau ce o fi Si il Opresti ii dai stop si pe urma exit fii sigur/a ca s-a inchis programul! Funda? happy

2 răspunsuri:
| YaNeSuka a răspuns:

Key`s NOU-NOUTA pentru KIS, KAV, Nod32 de care vrei, Avira, Avast + Key Manadger Kaspersky
Tot numai pentru Dumn-ra:

http://letitbit.net/......u.rar.html

| Anaconda_7790 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul tongue...iti recomand xp sp 2 daca spui ca 7 iti merge greu cu antivirusul deschis tongue
bft tongue