| ReLoAdInG a întrebat:

Mi-am cumparat de curand tigara electronica e cigarette de la cineva.E in cutie cu incarcator de masina cu incarcator usb dar am o problema trag din ea se face rosie dar nu iese deloc fum am si 10 filtre dar sunt folosite imi spuneti va rog care ar putea fi problema? De ce nu iese deloc fum cand trag?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lipseste substanta care se pune in filtru. Trebuie sa cumperi si o sticluta cu substanta.

| ReLoAdInG explică:

Pai in filtru e inca o chestie micuta cu o subtanta mentolata si transparenta...