| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut cont de youtube si nu stiu ce sa postez! Niste idei?tongue

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu postezi nimic, ce e obligatoriu sa postezi?straight face

| Aditzu a răspuns:

Posteaza comentarii la profile si la filmuletele tale preferatetongue
poti cauta channelul meu "blademgsm" happy am multe filmulete tongue

| queerkulture a răspuns:

Nu trebuie neapărat să postezi ceva. Caută-ți melodiile preferate, adaugă-le la favourites, dă like-uri etc.
Să nu umplem Youtube-ul cu mai multe videouri puerile decât are deja.

| perfusion a răspuns:

Păi. muzică, clip-uri haioase, etc. Poţi posta orice ştii tu că le place oamenilor şi vei face multe view-uri.Un sfat, să nu furi chestii după alte site-uri, pune totul original pentru a nu risca să primeşti o mulţime de înjurături, poate chiar şi BAN.

| Pisoiul a răspuns:

Pe youtub poti posta doar video-clipuri nimic mai mult.Fa-ti un videoclip si sper sa le placa oamenilor.Bafta! Incearca sa postezi gameplay-ul unui joc nou ca Crysis 2. Dar nu cred ca ai calculatorul performant dar gasesti tu ceva.Bafta!

| Zap a răspuns:

De ce simti tu nevoia sa postezi neaparat ceva pe youtube? Iti va schimba viata?

Filmeaza ceva semnificativ si posteaza si pui si o melodie pe fundal.

| gabixon a răspuns:

Esti blonda?thinking