| wizopo2 a întrebat:

Mi-am facut cont pe un site, dar m-am cam plictisit de el. Cand am incercat sa il sterg, nu am gasit nicio optiune de stergere. Acum va intreb pe voi : Daca imi sterg e-mail-ul se va sterge si contul. Cu e-mail-ul nu e problema ca nu prea intru pe el.

7 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Cu siguranta exista posibilitatea de stergere, da n-ai gasit-o tu. Pe unele site-uri, ca sa-ti stergi contul, trebuie sa trimiti mail la unul din administratori. Cauta cu atentie si sigur vei gasi.

| MotanuJmekerit a răspuns:

Nu se sterge contul doar daca este sters de catre administratorul siteului

| Sebytzu_9214 a răspuns:

Nu, nu se anuleaza si contul.asa am patit si eu, mi-am facut un cont apoi am sters emailul crezand ca tine dar mai merge contul cu emailul sters

| Toxic0 a răspuns:

Ok sterge e-mail-ul zic eu, ca daca nu intrii de 1 an pe cont, se va sterge contul.

| Darius352 a răspuns:

Salut, daca stergi e-mail-ul nu te ajuta cu nimic..nu ati inchide contul. Singura optiune ar fi sa cauti mai atent pe site o optiune care sterge contul (site-ului). Nu prea stiu ce sa zic, am avut si eu multe conturi si le-am lasat baltalaughing ..si cu timpul am uitat de ele..acum mi-am amintit de ele cand ti-am vazut intrebareatongue sper ca am fost de ajutor Sarbatori Fericitehappy

| Nyck21 a răspuns:

Nu exista sa stergi contul pe un site orice ai face. Ca tot a venit vorba de asta, doar la fb poti (dezactiva) contul.

| BadBoy05 a răspuns:

Nu .....contul nu o sa se stearga daca stergi email-u