| daydreamer a întrebat:

Mi-am facut de ceva timp o pagina de facebook si am nevoie de ceva ajutor sa creasca. Daca vrea cineva, sa imi spuna aici si ii dau linkul printr-un privat. Dau funda celui care ma ajuta cel mai mult si voturi celorlalti!

Răspuns Câştigător
| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Am si eu o pagina. Daca vrei iti fac publicitatehappy. Dami linkul pe privatbig grin.

3 răspunsuri:
| daydreamer explică:

Am primit cateva likes, dar nu stiu de la cine sunt. Dati-mi nick-urile cu care faceti pub, va rog, ca sa stiu cui dau funda si voturile.:*

| anateoPwP a răspuns:

O sa te ajut si eu cu mare placere

| kAlexutZak a răspuns:

Iti fac si eu pub `pe pagina meabig grin...da`mi linkul pe privat happy.:*