| MrWrestleMania a întrebat:

Mi-am facut un cont de facebook mai de mult. SI nu stiu ce s-a intamplat, ceva cu intratul pe un site care seamana cu facebook-ul, si acum ca sa ma connectez din noi, trebuie sa introduc data de nastere. Dar eu atunci am pus-o la nimereala si nu o stiu...Iar pe mail nu mai am mesajul primit cu datele contului. Mai am vreo sansa sa intru pe cont? Daca nu, asta e. Vroiam totusi sa o pot rezolva cumva.

Funda pentru cine stie. happy

Răspuns Câştigător
| RalucaaMTFK999 a răspuns:

Nu cred ca mai poti intra pe contul ala, cel mai bine e sa iti faci unul nouhappy