| Ionutz_9547 a întrebat:

Mi am facut un server de minecraft prin hamachi si cand incerc sa il bag imi apare connection failed end of steam

Răspuns Câştigător
| Minecraft93 a răspuns:

Fii atent trebuie sa intri in Control Panel si iti faci un nou account si pe acel account faci serverul si nu o sa mai scrie capat de fir asa s-a intamplat si la mine dar trebuie sa faci un server cu hamachi iti dau si link daca vrei :http://www.youtube.com/watch?v=9uNIVcqZ-rk te uiti in descriere la video asta si iti dawnloandezi ce iti trebuie :D bafta