| T!mea a întrebat:

Mi-am instalat bluetooth pe calculator dar nu reusesc sa trimit nimic pe telefon. Imi spuneti va rog cum pot trimite poze si muzica pe telefon? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| oana_1897 a răspuns:

Buna... dai dublu clik pe semnul de la bluetooth si apoi din bara de sus dai cautare dispozitive(si trebuie sa ai si tu pe tel activata functia). Dupa ce te gaseste dai dublu clik pe numele tau si apoi la send object si o sa-ti apara o fereastra la care trebuie sa selectezi''all files'' ca sa-ti apara toate fisierele tale apoi dai clik si gata...la mine asa mergewinking pup

1 răspuns:
| Iubesc Limonada a răspuns:

Prin cablu USB))