| niggerswiggers a întrebat:

Mi.-am luat in Caine ciobanesc German pui si vreau sa il dresez de mic si nu am bani pentru dresori professionisti sad Dar vreau niste sfaturi de la unul FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
| Kiss_Vali_2000 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este ca atunci cand sa zicem ca vrei sa-l inveti sa stea jos, trebuie sa-l fortezi sa stea jos dupa care îi dai mancare(o bucata de carne ) dupa care repeti exercitiul si incerci in timp sa elimini carnea. Dupa care te va asculta. Acest lucru necesita rabdare