| Jko4r a întrebat:

Mi-am luat o consola de pe okazii (play station 2 scph-75004) si este modata cu Free Mc Boot si nu merg jocurile piratate. Consola este PAL, si am descarcat nuami jocuri PAL, am folosit un dvd verbratin si programul esr pacher pentru a pach-ui jocul. Apoi am deschis Alcohol 120 si am copiat imaginea la viteza 4x. Si cand am bagat dvd-ul in consola nu a mers imi apare decat Free Mc Boot si apoi dispare si apare meniul de la soft si cand dau launch dvd zice ca nu a gasit nimic. Ce se intampla? Ofer funda+vot!

1 răspuns:
| Antonela07 a răspuns:

Ca sa descarci jocuri de pe net, trebuie ca la ps2 sa ai o versiune de pe net, daca versiunea e originala trebuie sa cumperi jocuri originale.