| Kindulina a întrebat:

Mi-am luat un telefon recent si sunt in reteaua vodafone. cei de acolo mi-au dat o cartela reincarcabila pana pe o anumita data, iar pe data aceea fostul meu numar a trecut in reteaua vodafone si cand bag in telefon cartela reincarcabila telefonul are semnal, dar cand bag cealalta cartela nu am semnal. De ce? Fundaa+voot;*

Răspuns Câştigător
| Lexon a răspuns:

Portarea unui numar nu cred ca se face cu tot cu cartela. Vei primi o cartela noua pentru noua retea. Esti sigura ca nu este cartela cu care ai semnal? Suna la Vodafone!

1 răspuns:
| Lexon a răspuns:

Portarea nu cred ca se face cu vechea cartela. trebuie sa primesti o cartela noua. Ia legatura cu ei!