| aditza112 a întrebat:

Mi-am spart display-ul de la aparatul foto FUJIFILM FINEFIX S5700.Ma poate ajuta civeva? Daca este vreun service sau magazin prin alte localitati, o adresa, un nr. telefon, orice...chiar si un site pe net cu astfel de produse...
Va multumesc si sunt recunoscator pentru ajutorl acordat.
Stima...

Răspuns Câştigător
| Ioanna26 a răspuns:

Buna!
Si eu am un aparat foto fuji s5700 cu aceeasi problema si am fost la un magazin si mi-a spus ca e foarte scump si ca nu merita, dar eu am gasit pe net http://g-plushk.com/product_info.php?cPath=27_37&products_id=56 si nu mi se pare scump deloc numai ca nu am idee daca poate fi comandat. Voi merge din nou la magazinul respectiv sa vad ce mai zice. Daca mai gasesti tu ceva te rog sa postezi ca sa aflu si eu. Mersi.

| aditza112 explică (pentru Ioanna26):

Cred ca ramine singura varianta dar aceeasi problema cu comanda. cred ca e cam sump transportul.Mai stiu o firma din Cluj parca daca o gasesc te anunt.
...ww.ebay.com/sch/i.html?_nkw=display+fujifilm+s5700&_sacat=0&_odkw=display+fujifilm&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

1 răspuns: