| Elena9328 a întrebat:

Mi-am uitat parola de Facebook. Iar emailul e făcut cu gmail. Și nu mai știu parola nici la gmail. Sau orice întrebare de securitate. Cum îl mai pot recupera?! Sunt disperata.

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Desenezi o tinta mare pe perete, cu spray de grafity.
Deasupra scrii caligrafic: "Loc de dat cu capul".
Cand vopseaua s-a uscat, citesti mesajul si te conformezi!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eee, nu cred ca esti atat de disperata, ca daca era ceva important pe contul ala de Facebook nu uitai parola. Asa iti faci altul si gata

| Eduard619 a răspuns:

Incearca mai intai sa recuperezi parola de la gmail...nu ai dat nici numar de telefon, prin care sa-l mai poti recupera?

| Elena9328 explică (pentru Eduard619):

Am dat. Dar am schimbat numărul

| Eduard619 a răspuns (pentru Elena9328):

L-ai cam pierdut, scuze.

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Nu recuperezi parola nu ai nici Facebook.

| GameRoGo1 a răspuns:

Ai putea sa recuperezi parola la gmail... daca vrei da-mi un mesaj pe private cu emailul si iti recapat contul de gmail

| Elena9328 explică (pentru GameRoGo1):

Nu poți

| GameRoGo1 a răspuns (pentru Elena9328):

Ba da