| Antonia90 a întrebat:

Mi-an sters odata pe facebook toate postarile, iar acum nu imi mai arata pe peretele meu ca am comentat o poza sau chestii de astea. Cum fac sa apara din nou? straight face

3 răspunsuri:
| adriancraiescu a răspuns:

Deindata ce le-ai sters nu le mai poti avea inapoi.

| Skz_Lumwy_1988 a răspuns:

Problema asta o am eu acum? Pana la urma ai aflat? Sau ce s-a intamplat?

| Antonia90 explică (pentru Skz_Lumwy_1988):

Pai am gasit undeva o setare care imi arata ce sa ascund de pe profil si ce nu. Acum ca s-a schimbat facebook-ul nu mai stiu exact unde e, daca gasesc te anunt.