| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a intors imaginea de la monitor invers, pe verticala si nu stiu ce sa-i fac

Ce trebuie sa-i fac sa fie la normal, acum stau cu el pe o parte

HELPPP URGENT!

fundita MAREEEE

8 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Click dreapta pe desktop si apare un meniu, trebuie sa scrie pe acolo ceva Intel sau nVIDIA ori ati... acolo gasesti sa-l faci inapoi.

langa ceas, in deapta pe langa iconite trebuie sa fie una verde, albastra sau rosie (Intel, nVIDIA, ati) dublu click si pe acolo gasesti sa o faci inapoi.

| ombladon93 a răspuns (pentru alexgogo):

Multumesc mult si eu am avut aceiasi problema, multumesc inca odata, bft

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii atenta.dai click dreapta pe desktop apoi graphics properties apoi display settyng, iar dupa iti apar in dreapta 0grade 180 grade...90 grade.si setezi pe 0 grade si merge. sper sa-ti fie de folos...

| voli a răspuns (pentru anonim_4396):

Wrote:Fii atenta.dai click dreapta pe desktop apoi graphics properties apoi display settyng, iar dupa iti apar in dreapta 0grade 180 grade...90 grade.si setezi pe 0 grade si merge. sper sa-ti fie de folos...
Mia mers iti multumescm ult anonim, si eu am avut aceasta problema pe SAMP, MS

| xBesTLifeX a răspuns:

CTRL+ALT+sageata sus
Funda?

| SebiE30 a răspuns:

Salut! Apasa Ctrl+Alt+ sageata(incearca sageata sus sau sageata jos) asa am facut si eu la un prieten ca sa ii fac o farsa happy. Sper ca te-am ajutat!
O zi frumoasa sa ai!
Pa, Pa!

| Annutzza a răspuns:

Tre sa ai o imagine pusa intr-un fel si sunt 2 imagini jos dai pe prima si gata! funitza?