| aby a întrebat:

Mi se blocheaza mouse-ul si uneori se mai inchide si becul pe care il are.Ca sa il fac sa mearga trebuie sa dau restart dar merge vreo 10 minute si dupa aia se blocheaza iar si nu mai merge deloc.Stie cineva de ce? Sau ce este de facut? Multumesc anticipat happy

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cu putin efort cumpara un mous nou si ai rezolvato, nu se repara sunt de unica folosinta.

| JustMeFlory a răspuns:

Iti trebuie unul nou.Si eu am avut probleme cu mouse'ul, ii dadeam o data click si el dadea de 2 orilaughing

| eliza a răspuns:

Buna! si mie mi se intampla la fel mi se bloca mouse-ul si am cumparat unul nou si merge foarte bine de preferat ceva de calitate. pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi face probleme in jocul counter-strike source, mouseul e nou... razer lachesis 4000 DPI, mi se blockeaza de la 1 cfg pentru marit fps stie careva? cV?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o problema asemanatoare.Cand misc mouse-ul pe ecran sunt momente cand se blocheaza. uneori isi revine dar dupa aceea se blocheaza si trebuie sa-l inchid.Nu stiu care-i problema.

| ullyse a răspuns:

Sunt mouse-uri foarte ieftine si excelent de eficiente... incearca sa cumperi unul de la A4Tech