| anonim_4396 a întrebat:

Mi se blocheaza netul (Google Chrome)..de ex,cand deschid Facebook si inca o pagina, imi apare cerculetul albastru de gandire si mi se blocheaza netu si trebuie sa-l sting si sa-l mai deschid odata.S-ar putea sa fie de la Adobe?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Se poate sa fie si de la Adobe, se poate si de la net, se poate si de la pc.
Incearca sa stergi google chrome, si sa descarci iar, si sa-l instalezi.
Daca nu merge, sterge google chrome si vezi daca merge cu mozzila firefox.
Daca nici asa nu merge ia-ti un antivirus bun, si scaneaza pc.
Nu merge? Reinstaleaza windows-ul si vezi daca mai face asa.
TOT NU MERGE? Suni la cei de la care ai netu si vezi ce se intampla.

2 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Daca paginile nu au video sau animatie flash pe ele nu e de la Adobe
daca iti zice ca nu gaseste pagina e de la ce cu netul
daca se blocheaza si nu mai raspunde chrome la comenzi e din pc si trebuie scanat de virusi

| Cozzmy13 a răspuns:

Categorie rea si s-ar putea sa fie de la pc sau de la virusi de la net nu ti sar bloca ci ti-ar aparea direct eroare